Jump to content

Сервиз ходова част


Recommended Posts

Здравейте, 

 

Карам А6 - 2011 на 64к км. Колата тропа много отчетливо на павета и други неравности. Прегледаха я в Порше, какот и на няколко други места, но не могат да открият проблема. Някой знае ли за сервиз специализиран в ходова част, или още по-добре с опит с Аудита?

 

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди в някой сервиз където правят реглаж да я гледат докато си е на гумите върху паничките защото ако я гледат вдигната на подемник трудно ще хванат проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, нов съм във форума и не съм специалист. Все пак да кажа, че преди имах Субару Легаси, на което по подобен начин му тропаха спирачните апарати. Когато отидох при хора запознати с проблемите на марката, те ми сложиха едни подложки на апаратите и проблема изчезна. Подложките, оказа се, са част правена за Ауди, и пича се се светнал че може да ги използва за разхлопаните Субарута. И за уточнение - апаратите му бяха изправни, окачването също напълно здраво, просто разстоянията при крепежните елементи на самия апарат позволяват това постоянно потракване (по-осезаемо когато не си на спирачка).  

Както казах може и да не съм прав, но пък си заслужава да се провери. Родих се след това... :)

 

Поздрави,

Митко

Редактирано от @mitio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...