Jump to content

Проблем с ел. машинки за рег. на фарове


maxxx

Recommended Posts

Здравейте, смених си крушката за късите светлини на единият фар защото изгоря и след това установих, че не ми работят електрическите машинките за регулирането. Всъщност преди това не съм ги и пробвал дали са работили, но сега реших да проверя как ще светят фаровете след като ги вдигна или сваля, но установих че ги няма никакви. Някаква идея къде да търся проблем преди да тръгна да купувам и сменям машинки ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полезна е, когато натовариш отзад трима човека и започнат да ти присвяткат отсреща.

А за VCDS, тук е напълно безполезен. Бутонът за реглаж си е жив делител на напрежение и кабелите от него, отиват директно в машинката на фаровете. Няма и теоретичен шанк, VCDS да засече грешка там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не го знаех. Рядко ми се случва през нощта да возя трима отзад и за това не го ползвам. Но на а4 ката която е с адаптивен ксенон излиза като грешка на таблото за това нещо. (предполагам че е с кантар и сама регулира нивото).

Sent from my E5823 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах бушоните но не намерих нещо за ел. рег. на машинките. Някой знае ли дали има бушон и кой номер е ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два са възможните бушони, в зависимост от МоделГодината на А3-ката. Виж в торпедния отсег с кое бушонно табло си:

SB_L.png

 

Ако си с първото, бушонът за машинките на фаровете е 38-ми бушон:

SB_H.png

 

А ако си с второто бушонно табло в моторния отсег, значи бушонът ти е в купето (отляво при вратата) и бушонът е 5-ти:

image.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...