Jump to content

Джанти 22 за Q7


Pepe karaivanov

Recommended Posts

Здравейте ,търся съвет!!

решил съм да сменя джантите на Q7 ,20 цоловите да ги оставя със зимните гуми ,а за летните да набавя 21 или 22 цолови!

какво е вашето мнение ,21 или 22 ,Q7 е 3 литрова tdi 233 коня,с чип 

благодаря предварително !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво да ни е мнението, то това си е въпрос на вкус. За мен лично ето това е една от най-красивите джанти за кютука, 21", което е и максималния заводско предлаган размер. Аз лично сега също съм на 20ки и съм раздвоен дали си заслужава гимнастиката напролет да се мятам на 21.

 

От там нагоре вече отиваш на афтърмаркет, но каквото и да решиш 21 или 22 гледай да са или оригинални ОЕМ Ауди или от надежден производител. Че попаднеш ли на някои калпави реплики или китайски мекици има да ги кривиш по нашите прекрасни пътища за добро утро.

Другото, бъди сигурен, че ако се метнеш на доста по-големи валяци с 3-ката мотор определено ще усетиш спад в динамиката.

s-l1000.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм на 20ки и мисля че за нашите пътища това е макс големина.На 20 височината на гумата пада още и няма да е добре за дупки и возия.За визия няма спор,че ще е по добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страх ме е за начина по ,който ще изглежда,виждал съм коли, с големи джанти ,които изглеждат като каруци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да определено идва момент в който джантата става твърде голяма. За мен лично 21 е лимита. Ако бяхме в Германия примерно нямаше да се замисля. Но за нашите пътища не съм убеден, че ще набия едни 3-4 бона за джанти и гуми само за да им треперя после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми виждал съм джипове с 22ки и не седи добре.Само джанта с два пръста гума,което върви за спортна кола но не и за джип.Най добре едни фланци на 20ките и става супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На АБТ има кит с 22ки джанти, но ми стои малко прекалено.

 

Иначе ако питаш маймуните в щатско и 30" са им малки.

maxresdefault.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...