Jump to content

A4 B5 vs A6C5 - табло-барче и.т.н.


galin_krastev

Recommended Posts

Здравейте преди 10г. бях почнал, но така и недовърших една връзка между конструкциите и частите пасващи на двете купета на ауди А4 B5 (1995-2000г.) и Ауди А6 C5 (1998-2002г.) вътре в купето, като бях наредил взимайки от А6-цата и почнах да слагам в А4-ката. Това ми се отдаде в една автоморга докато имах възможност. Оказа се че таблото на А6-цата което прехвърлих пасва на гредата, както и на извивките на стъклото и всичко. Преди това сложих аспирацията, която се слага преди таблото. След това закрепих барчето назад и колата почна да придава друг вид. Забелязах че с оригиналните кори на предните врати където се затваря линията нямаше никаква връзка, а вратите неможеха да се затварят от ено положение насетне. Знам че между двете купета дава 50мм разлика в ширината но това е все пак на външен габарит.  Без корите вратите се затваряха. Пита се дали кората от А6 би паснала на А4-ката или иска доста припасване (преправяне) докато стане ако някой вообще е пробвал. Идеята отначало ми беше дали една а6-ца може да се прехвърли в А4-ка купе. Мислех си отначало че е безсмислено, но пък за информацията си заслужаваше да загубя време. Много често си украсяваме коли по различен начин, а тук се пита дали някой е пробвал нещо подобно. Също така както и седалките дали е възможно да се монтират макар и да има някакви малки интервенции относно напасванията. За съжаление тогава не снимах нищо, а и към днешна дата нямам възможност това да го направя. В момента притежавам А4-ка Б5 и така този случай ми навява спомени. Понеже съм имал А6-ца Ц5 и немога да отрека че е доста по-добре изглежда интериорно и затова си викам дали би се получило нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...