Jump to content

Климатроник за Ауди 80 Б4


Recommended Posts

Здравейте!

Климатроникът ми не работи коректно: едната клапа за топло/студено не я управлява правилно; клапата, която върти въздуха вътре в купето въобще не затваря и др. дреболии. Затова търся да подменя само модула (компютъра), който управлява климатроника, но ако някой има здрави, работещи и предложи разумна цена, мога да взема и двете части - компютър + дисплея с бутоните. Колата е италианка с климатроник Диавиа. 

0889476339 - Петьо или на л.с.

Благодаря!

IMG_20170306_095740690.jpg

IMG_20170306_095758538.jpg

IMG_20170306_095825239.jpg

IMG_20170306_095354930.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Клапата за топло и студено: 

Всеки път като дам на контакт климатроника я кара да върти в една и съща посока без да се съобразява с нейното положение. Това съответно я кара да превърти. Сменил съм я, но ефекта е същият, което ме навежда на мисълта, че проблемът е в управлението, а не в клапата. Откачих моторчето електрически и механично и сега я карам ръчно.

 

Клапата за рециркулация на въздуха в купето:

Управлява се с вакуум, посредством ел.клапан. До клапана не стига ток - натискам бутона на дисплея, но нищо не се случва. Като подам 12в клапата си затваря и отваря нормално. Незнам къде се губи връзката, може би пак в управлението или дисплея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук не мога да ти помогна,потърси някой който се занимава с електроника(или телевизионен техник) в твоя град.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...