Jump to content

Калъфчета за волан от изкуствена кожа за пришиване


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Пускам за продажба следните калъфчета, може да представляват интерес за някои от вас. Става въпрос за калъфчета за волан, които се пришиват, материалът от който са направени е PU (изкуствена) кожа, която е достатъчно мека и износоустойчива, дори приятна на допир - качеството им като цяло е добро, поне за мен са се доказали с времето. Подходящи са за повечето волани на нашите автомобили, най - масовият размер са - М (около ~1070 x 105мм~).Продават се в комплект калъфче + игла и конец в съответния цвят. Имам 3 различни разцветки и постепенно намаляващи количества за желаещите от вас. Налични са: черно с червен шеф, черно с черен шеф, сиво със сив шеф. 

За самия шеф мога да кажа, че изглежда доста професионално и е може би най - популярния и красив шев, който се използва. Не е толкова трудно да се направи, тъй като на самата кожа има шев, по който се водиш с иглата. Идеята е непрофесионалист да си го направи сам, почти като професионалист. Измислено е що годе добре и качеството не е никак лошо. Нужни са някаква начална доза сръчност и малко търпение - смятам, че всеки ще се справи. 
Лично за мен малко по специфично е мястото около спиците на волана - давам го като насока. Има доста клипове в интернет, където е показано, ще ги прикача по - долу за желаещите. 

Освен качеството и това, че радват окото, ще си позволя да добавя мнението ми по някои опорни точки за тях:
- първо краищата му са обърнати, и при срещането си, не се разминават и наслагват и се получава права и хубава линия
- второ шитата линия наистина много помага да не се изкриви шева и става поне три пъти по-бързо от такъв калъф без шеф
- трето - изкуствената кожа е доста по-разтеглива от естествената, много по-лесно се работи и ляга на волана.
- четвърто - има подплата и самият волан изглежда по-дебел и удобен след поставянето на калъфа.
Aко има други въпроси или пък желаещи да закупят - оставам насреща! 

 

Снимки:

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

 

Резултати:

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

image.jpg

 

 

1010.jpg

 

 

1111.jpg

 

Клипове за начина на пришиване:

 

 

 

Цената, на която ги предлагам е 14 лева. 
Изпращам до всяка точка на страната до офис на Еконт с отстъпка, преглед и тест!
За връзка: В темата, ЛС, тел. Нула осем осем 5 пет 7 нула нула 3 три.

Редактирано от kamata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента предлаганите цветове са изчерпани, налични са само класическите, изчистени - черни с черен шев и черен конец! 

Очаквам нови бройки от другите цветове, ако желаете черно-черно изпращам до всяка точка на страната в най - кратки срокове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Забравих да пиша в темата, колеги. В началото на седмицата имах пълна наличност и нови бройки.

В момента са ми останали някое друго черно-червен шев и сиво-сив шев! Ако някой има нужда и реши да заповяда! 2 размера - 36 и 38 см диаметър! 

Цената е същата - 14 лева,

поздрави! 

Редактирано от kamata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...