Jump to content

Рено Меган 1.9 дци - бартер за ц4/ц5


Recommended Posts

Здравейте,

 

Ако някой има интерес за бартер нека да пише. Предимно търся a6 c4 quatro без значение дизел, или бензин, може и да не е quatro...Имам интерес и към ц5-ца, но тя вече задължително трябва да е quatro, както и да е бензинова. Склонен съм и да доплатя стига колата да си заслужава, било то и за ц-4ка. Също съм готов и на чист бартер и за кола за по-малко пари, стига да я харесам. Ако някой има интерес, или въпроси да пише на л.с

 

Оставям и телефон за връзка заради изискванията - 0877 87 97 87

 

Не успявам да заредя снимките, за това слагам линк към обявата в мобиле. Ще опитам от вкъщи да ги кача и тук.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11493273048428115&slink=3a19fg

 

Допълнителна информация:
Колата е с добър външен вид. С постоянни френски номера, може да се кара и тук с тях. Разбира се има възможност и да се регистрира. Двигател 1. 9 Дизел 120 кс. 6 скорости - ръчни, нисък разход на гориво. Климатроник работещ перфектно. Фабричен адаптивен ксенон. Фарове с лупи и измиване. Сензори за дъжд, светлина. Затъмняване на задното огледало при заслепяване от колата зад вас. Салона е кожа и плат. Опция " Хендсфри" , безключово палене. Перфектна ходова част. С хубави джанти 16 цола. 
Минимални забележки, пукнато предно стъкло. Възможен е коментар след оглед на място. 
Напълно обслужена март месец - ремъци, ролки, филтри и ангренаж, масло 5в40. 
Възможен е бартер единствено за Ауди без значение от модела и годината.

 

Редактирано от lucky7o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...