Jump to content

Не ми работи контролният панел


Tishko000

Recommended Posts

Купих колата така и незнам какво да правя.Нито едно копче не работи освен за ръчната, а когато сложа диск в чеинджъра песните тръгват, обаче мога да ги сменям само от волана.

IMAG0059.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,В мегапартс се продаваше управление от английска кола. В пловдив също има моргаджии с английски 6ци. Без пари са, понеже никой не ги търси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В али експрес също има платки и са на съвсем разумна цена.

4F1919600Q 4F1 919 611 4F1 919 610 4F1919611 4F1919610 MMI Multimedia Interface Control Panel with Navigation for AUDI A6 S6 Q7

http://s.aliexpress.com/EVvyU3yY

(from AliExpress Android)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100лв за платката не мисля че е разумна цена. + това на колегата явно е с десен волан и тази платка не става. Под 100лв ще вземе цяло управление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушон няма със сигурност, извън платката :) Тоест, ако искаш първо я отвори да я види жичкаджия. Може да е заминало я някое съпротивление, я някой кондензатор, но ако не е лесно видимо (разбирай опушено, разпоено, раздуто), няма кой да се занимава да я прозвънява тази платка. 

 

Виж все пак първо за грешки, какво изписва колата. Но най-вероятно просто трябва да смениш целия панел или само платката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кое е разумна цена за чисто нова платка, ако 100 кинта не е разумна?

Втора ръка никой не знае с какво е поливана и колко ще изкара. Аз бих заложил на нова. Да се има предвид че достъпа до платката не е за 10 минути работа. Има клипове в тубата как се демонтира.

Избора си остава в човека с проблема.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...