Jump to content

Някои неща за А4 Б6/Б7 ( интериорни и екстериорни)


Recommended Posts

 

Продавам някои неща за Ауди А4:

 

Мултифункционален волан за Ауди след 2001год. Волана е в  перфектно състояние без протривания и т.н. Бутоните функционират изрядно. Волана съм го ползвал около месец и половина на моята кола. Продава се поради подмяна с друг модел. 

Цена-240лвimage.jpegimage.jpegimage.jpeg

 

Комплект плафони за Ауди А4. Оригинални на фирмата Sidler, която прави плафоните на ауди. Комплекта е за авант, но може и за седан. От кола с  лайт пакет са, т.е има амбиентно осветление на предния (големия) плафон. Всички  са в безупречно състояние. 
Цени:
Преден- 80лв ПРОМО- 70лв
Среден- 30лв ПРОМО- 25лв
Заден- 20лв 

image.jpeg

 

Топки за скоростен лост S-line. Топките са чисто нови. Перфорирана кожа. Стават за много Ауди -та 80, 90, А4 Б5, Б6 , Б7, А6, А3 и т.н. Имам  5 скоростни и 6 скоростни. Цената на тези с 5 скорости е 49 лв, а на тези с 6 е 55лв

image.jpegimage.jpegimage.jpeg

 

Чисто нов климатичен радиатор ( кондензатор ) за Ауди А4 2004.11 - 2008.3, Размерите са 610 (570) х 407 х 16 мм. Радиатора си е с кашон и никога не е пълнен с фреон. Купен е по грешка, не става за колата която е закупен.

Цена: 85лв

image.jpeg

 

Продавам оригинални пера за волан на Ауди. Не различими от нови. Серийните номера се виждат от снимките. Цена 50лв

image.jpeg

 

Климатичен маркуч за Ауди А4. Маркуча е в перфектно състояние без пукнатини. Оригиналния номер е 8Е0 260 701 BD. Цена - 35лв

image.jpeg

 

На всичките неща имам още снимки, мога да изпратя при желание. 

За контакти на л.с или на тел: 0899909758 Боби

image.jpeg

Редактирано от Pol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здрасти. Не колега волана е продаден. Налични за момента да топките за скоростен лост, радиатора и маркуча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...