Jump to content

Корекция на основа на предна броня А4 б5 Комби фейс лифт


Spanky

Recommended Posts

Здравейте колеги възможно ли е да се направи подобна корекция на тази основа, че ми бяга с 2 см някъде в ляво и седи грозно ако се вгледа човек :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, фейсовата престилка е по-дълга с около 25 мм. от префейсовата, не са взаимозаменяеми, единствено някой свръх добър лепач(^_^) на пластмаси, може да приложи гениалните си умения и да снади две ивици на префейската, или да среже фейсовата престилка.............

Имам две престилки за продан (да си дойдем на думата:lol:), една фейс и една префейс, първата е в почти добра кондиция, втората е лепена, но става за кърпене на положение.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези престилки що не метнеш малко материал да разбера при мене проблема е че като затворя капака м/ду бронята и капака ляво има 1 пръст разстояние а дясно м/ду бронята почти няма

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под "основа" на броня, обикновено се разбира престилката на същата, онова сиво–черното пластмасово нещо отдолу на всяка една броня, някои го наричат "добавка", "нож" и подобни.

Та за същата говорех и аз.

А ЛУФТА, за който ти говориш, се регулира от едни втулки в държачите на бронята, които се завиват/развиват и се движат съответно нагоре/надолу, това при СВАЛЕНА броня, така се РЕГУЛИРА ЛУФТА между бронята и капака, кеф ти от ляво, кеф ти от дясно, кеф ти по цялата дължина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че при мен е имало лек удар

и ддз не е от регулиране много си играх да завива и отвивам даже ответствията оставени за бъркане със шестограма в дясно едвам влиза 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...