Jump to content

Airbag странен проблем Help!


Tonini

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

търсих доста, има много проблеми с еърбег системата в форума, но точно такъв не откривам. 

 

Един ден от само себе си еърбег чек лампата светна, закачихме я в два сервиза на няколко софтуера включително и оригиналният, но нито един софтуер не отчита грешка в еърбег системата, тоест грешка няма, но лампата свети. 

 

Някой сблъсквал ли се е с това, дали е въпросният модул и ако е той знаете ли някой които разбира и може да го рестартира или пре програмира. 

 

Мерси предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здрасти

Аз имах такъв проблем с чека на еърбег. При мене се установи че модула се е прецакал и не можеш да влезеш от компютъра да изтриеш грешката. Нов модул за 200 лв и малко препрограмиране за моята кола - 40 лв и смяна 40-50 лв и всичко заспа , но до кога не се знае :):):) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, при мен взех оригинален чисто нов модул за колата програмиван - 1000 лв, монтаж 100 - всичко в Ауди България.

 

Пиша го ако все пак се наложи и на някой друг да има решение на проблема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
На 8.12.2017 г. at 11:47, Tonini написа:

Здравей, при мен взех оригинален чисто нов модул за колата програмиван - 1000 лв, монтаж 100 - всичко в Ауди България.

 

Пиша го ако все пак се наложи и на някой друг да има решение на проблема :)

Здрасти Колега

Вчера ллатих капаро за Еър бег централа за Ауди А4 Б8 2008 г. в Порше София Запад , където ми оферираха 1100 централа + 300 лв труд = 1400 лв всички.

Моля те да споделиш впечатления или проблеми от подмяната  в оторизирания сервиз и евентуално дали преди да я направиш си изпробвал някъде  да провериш буксите под седалката или на волана дали контактуват добре или други алтернативни методи?

 

Чудя се дали не се прецакахме с тези официални сервизи и тези суми,защото като чета  май сме единствените в този форум които сме го направили...всички сменят контактори, слагат централи втора употреба и т.н ,  а ние инвестираме в VAG ?

Благодаря за отговора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал си дал си. Сега ще имаш всичко ново и няма да го мислиш. Не, че ако си вземеш втора ръка ще го мислиш особено, ама аз честно не виждам логика да се дадат пари за нещо ново, което втора ръка е 4 пъти по-евтино. Дет се вика и всяка година да го сменяш с втора ръка - ще ти излезе колкото ново от магазина, а шанса да смениш 4 пъти в 4 години нали се сещаш колко е вероятен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...