Jump to content

Премигва фара на ауди а4 б6 авант


autounion7

Recommended Posts

Здравейте колеги ... от известно време сменям крушки на 1-2 месеца (крушката на дясния фар по точно) причината е че започва да примигва и спира да свети щом ударя фара с ръка и се оправя и светва когато си исла свети ... и като сложа нова крушка кара по максимум 1 месец и пак започва ... помогнете :) благодаря

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж фасонката де не е нагоряла, оттам нататък , лоша маса, въобще виж си кабеляците...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вижда ми се че малко е нагоряла май ... не е в буксата проблема че като я мърдам не се оправя в фара е ... като го ударя и светва

Sent from my iPhone using Tapatalk

тия двете кабелчета където ходят на крушката бяха напукани и съм ги изолирал

Sent from my iPhone using Tapatalk

какво друго да проверя колега

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре инсталацията се е напукала и дори може на места да са се заголили много кабелите и да се докосват един до друг. Много често срещан проблем. Аз залагам на това. 

 

Друг вариант е масата или някой друг пин при буксата да е окислил, но няма логика при пипане на буксата да не се оправя, а при удране да тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото мога съм изолирал двете кабелчета където отиват на крушката през капачката за крушката

Sent from my iPhone using Tapatalk

има как да проверя навътре инсталацият

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарът се сваля без да се пипа бронята. Отгоре двете еврейски звезди се махат и отзад две се разхлабват само и фара излиза напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За отваряне и рециклиране мога аз да ти помогна, но не мога така ог разстояние да гарантирам, че това е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...