Jump to content

Audi A4 B8 2.7 TDI 2008 проблем с моментния разход


pavlov A4

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

Днес сучайно забелязах, че моментният разход започва плавно (плавно но главоломно) да се вдига докато натискам спирачката, докато не спра и не започне да го отчита като литри в час. Дали не е симптом на някоя болест по тия колици.

И като цяло търсих много за автоматичната скоростна кутия на тоя модел и не мога да открия нищо по форума за признаци за сдаване на багажа. Ако някой може да сподели Ауди-опит ще е супер.

Редактирано от VBI
Заглавие
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имам същия проблем. Разхода се вдига докато не спра и после си отчита нормално около 0.7 л/час. При мен се покачва и средния разход като колата е спряла. Смених за момента ламбда сондата щото беше заминала старата но не виждам промяна. Явно е друг проблема. Може и в самото табло. Тепърва ще засичам реален разход и ще пиша дали има огромна разлика от борд компютъра. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

При мен не съм забелязал да го прави това с моментния разход,но забелязвам ,че при лек наклон се замисля дали да потегли и леко тресе.На компютър я закачаха и не откриха грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се замисля на по-големите наклони но не е разтрисала. Няма грешки, няма нищо. На майстор я бях давал да я кара 2 дни и момчето каза, че всичко е топ.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...