Jump to content

Проблем с паленето


hankybrat

Recommended Posts

Здравейте на всички, имам странен проблем , който вече от доста време не мога да разреша , а скоро падне ли сняг ситуацията ми става много сложна.Колата ми не иска да пали.Преди проблема беше от време на време , смених акомулатора и 4 месеца нямаше проблеми , сега пак почна , но вече въобще не иска да запали.Един ден случайно запали след 2 седмици всеки ден пробване , и я закарах на диагностика и даде грешка в нафтовата помпа , ама майстора каза , че много странно , как така имам проблем с нафтовата помпа , пък съм запалил въобще.Ходил на човек който се занимава с дизел , той пък ми каза , че проблема не е в нафтавота помпа и не съм за него.Всеки майстор различни тъпотии ми казва , всеки иска различни пари , но никой не дава гаранция дали тва е проблема със сигурност или не.Имах съмнения че проблема е от имобилайзера , тей като като взех колата таблото , не работеше и си взех ново и се наложи да обучавам ключовете за новото табло.Интересното е че когато въртя ключа колата си върти , просто всичко зависи от тва дали подгревната свещ ще ми светне.Ако светне пали , ако ли не , не пали.Днес , случайно пуснах аварийките и бях свалил прозорците и запали.Паленето не влияе от топло или студено време.Идеи? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Благодаря ти колега , май това е проблема.Тей като в момента въобще не пали и не мога да я закарам до сервиз , знаеш ли какъв е тоя кабел който се подава и пали веднага?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...