Jump to content

В багажника ми има вода


Bakardi

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем

Колата A4 B8 Avant в багажника до акумулатора ми има вода и цялата кора около резервната гума е мокра и като неможе да се изпарява почва да смърди на кисело зеле в колата,

в момента съм я разглобил цялата, пръсках я на автомивка и нищо, някои ако подобен проблем и го е решил и да даде съвет ще съм много благодарен!

 

За втори път я разглабям подсушавам я мия и след 10 - 15 дена отново има вода и почва да смърди, вече незнам какво да правя, надувах с водоструйка стопове багажника и нищо

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12/13/2017 at 15:19, Bakardi написа:

Здравейте, имам следния проблем

Колата A4 B8 Avant в багажника до акумулатора ми има вода и цялата кора около резервната гума е мокра и като неможе да се изпарява почва да смърди на кисело зеле в колата,

в момента съм я разглобил цялата, пръсках я на автомивка и нищо, някои ако подобен проблем и го е решил и да даде съвет ще съм много благодарен!

 

За втори път я разглабям подсушавам я мия и след 10 - 15 дена отново има вода и почва да смърди, вече незнам какво да правя, надувах с водоструйка стопове багажника и нищо

 

Здравей,

За кой модел Audi става дума A4 B7 или A4 B8 - има разлика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е със съклен покрив, модела е B8

Преди месец ми сменяха стопа и ми правиха калника, но не е от стопа,

като са сваляли задната броня, да не е направена както трябва, защото последно един майстор това ми каза и оттам като завихря в движение и да влиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не провериш да не ти тече от машинката за задната чистачка.(пръсни и провери) При мен е от там. Бях излекувал проблема уж, но от скоро отново протече и вече не пръскам на задното стъкло. На пролет ще пробвам повторно да я ремонтирам, ъпонеже не ми се дават 400лв за тази глупава машинка.

Sent from my E5823 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...