Jump to content

А4 б6 загуба на мощност


galinavramov

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния проблем,колата е а4б6 1,9 Теди 131к.с,колата няма мощност нито в ниски нито във високи обороти.Закарах я на майстор той ми каза че е турбото,Оставих го да го оправи,човека вдал да го ремонтира някаква фирма забравих и името в момента когато пиша сега и оттам са му казали,че геометрията не е наред.Той ми се обади да ми каже,че ремонта ще е към 300лева аз му казах да действат и да я оправят.Днес си я взех ,но проблема си остана.Преди месец и половина съм сменил всички филтри,масло (всичко оригинално)от колегата Райно.Незнам откъде може да е проблема,турбото го изключвам(между другото забравих да спомена,че за ремонта хората ми дадоха гаранция 6месеца).Утре ще я карам пак на майстор да я види на вагком за грешки.Ако някой има идея от къде може да е проблема ще бъда благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В локацията ти пише че си от Варна

Щом ще ходиш в сервиз отиди при ифидик и ще си тръгнеш с 100% решен проблем от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да знам колега аз по принцип само при него ходя,но този път се доверих на мой познат така че ще видим какво ще стане,ако не го оправят проблема отивам при Иво,Благодаря ти все пак за съвета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така наистина се оказа НАП сензор,който вече е сменен и засега всичко е ОК.Ако има нещо ще пиша,но засега са добре нещата.Благодаря на колегатаPassi за съвета жив и здрав!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...