Jump to content

тресе на празен ход


Hannsi

Recommended Posts

Здравейте колеги.Така проблема е следния.Карам 1.9тди 105 коня, имам я вече над 3 години и от няколко месеца се промени поведението но мотора. Когато мине над 50 градуса, започва едно играене на оборотите и претрисане, забелязвал съм я и че понякога пуши и мирише на прясна нафта. Кво да е дюзи закачих на комп и да 2 на -1.60   4-та на +2.99. Реших да  ги правя тея дюзи отидох на един сервиз и ми казаха,че ще ги свалят и пратят в Сливен. След няколко дена ми се обадиха и ми казаха, че две от дюзите са за правене и цялата работа ще струва 920 лв.Викам ми да ги правим като и аз съм сигурен, че е от тях.След 3 дена се обадиха да отида до сервиза и ми каза това е максимума с тея дюзи и ми върнаха даже едната.Направих няколко кръгчета и кво се получи същата работа, колата пак мени оборотите не както преди но ги мени и тресенето си го има. Някой сблъсквал ли се е такова чудо, дали е нещо друго, не съм забелязъл за сега да пуши, довечера ще вида нормите как са.Незнам какво да си мисля вече дано не са пари на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия майстори за какво ти взеха хиляда лева като нищо не са свършили.Ходи някой да ти стегне буксите на кабелите дето захранват ПД и виж дали ще има разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Passi написа:

Тия майстори за какво ти взеха хиляда лева като нищо не са свършили.Ходи някой да ти стегне буксите на кабелите дето захранват ПД и виж дали ще има разлика.

Как се стягат тези кабели колега ? Можеш ли да покажеш някакви снимки къде се намират?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

също да добавя, че ми и излизат грешки за подгревна свещ на 1-и целиндър и лош обхвад но маса или обем на въздушния поток. Като дебитомера на празен ход е около над 200 до 300  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...