Jump to content

Масло на раздатката някой за партия?


EHKOB

Recommended Posts

Ами питах го но май ми предложи някаква алтернатива не го разбрах точно и май предпочитам да е оригиналното.

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен имаха в сервиза, но скоро бяха сменяли на друга раздатка. Може и ти да си вземеш литър и да пуснеш обява и тук, че имаш и някой ще се появи или изчакай някой за партия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно сега от сервиза ми търсят заместител и ми казаха, че от ауди не предписвали смяна на маслото на тази раздатка ама ми се иска да го сменя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те от Ауди не предписват и смяна на масло на автоматик Типроник, за да сменят направо цялата кутия :)

Смени си го! И за дифовете се слага заместител, за раздатката се носят слухове само за оригинално...но кой знае. Купи си литър, ще го продадеш половината след време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко съм сменил само това остана и май на там вървят нещата да си купя литър и да го пускам в олх хахаха за кутията моята е типтроник казаха ми, че не се сменяло ама си го смених не ми се рискува

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 2л масло за диф и 25мл стурако добавка,смесва се 500лм от маслото и става масло за раздатка :) някой ако иска да каже ще се разберем за цената :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...