Jump to content

Грешки на климатроника а6c5


Vasil Sharinov

Recommended Posts

Здравейте колеги,

След дългото чакане на кабела за диагностика и помощ от приятел за инсталацията на драйверите успях да си направя auto scan на колата А6ц5 1.9 тди, 110 кс, афн мотор. Излезнаха грешки на климатеоника че лявата клапа е заседнала или няма ток. Купих колата с конзола за двоен дин нл йправлението на климатроника беше за единичен, съответно първата работа беше да го сменя. След смяната запошнаха да се чуват клапиге ксто подавам контак, предк не се чуваха, и климатика в интерес на истината започна да си работи по добре отколкото със старото управление. Ттябва ли да направя адаптация на новото управление и тогава да търся механичен проблем в клапата за коятл vcds  ми дава грешка или направо да проверя за механичната грешка. Знам че имаше изписано пл гемата много но нещо не го намирам тук. Благодаря на отзовалите се колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Извинявам се за правописните грешки. Колега Denyo моля те кажи ми или дай някакъв линк да видя как става адаптацията. Благидаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С две думи да не се обърка отиваш във HVAC после Basic Seting и групите 000 до 004 ги изреждаш като изчакваш да се нулират после Done и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...