Jump to content

Някой запознат ли е с CAN-BUS (конкретен въпрос за А3)


Shagrath

Recommended Posts

Еми зех си табло за S3, което обаче се оказа, че е за CAN-BUS и IMMO2 ... борд-а ми също е с IMMO2, но леко го е фанала липсата от към CAN-BUS ... Въпроса ми е лесен ... има ли начин да се нагодят нещата ... да се сложи нещо междинно ... и/или да се смени борд компьтъра ... и евентуално дали ще стане борд от S3 на А3 ?

Ако някой е по-наясно моля да сподели. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше те почна отзад напред :bia: Става табло от С3 на А3... с очите си съм виждал дет се вика... има само един проблем малък, а именно стандартните джапанки на с3 са 17ки и ако не си с такива...проблем - няма да ти отчита правилно :bia: тва разбира се се решава като се свали паметта от някое табло с борд на обикновено а3. Виж случката с КАН-БУСа е леко по-неприятна. Според запознати и това би могло да се реши като се слага нещо си дето лъже нещо си друго и върви колата :hilezh: Аз лично бих се обадил на Жоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за 17ките знам ... само да се постопли веднага обувам такива ботушки ... значи има и табло от S3 без CAN-BUS и IMMO2 ама ... тва кат го зимах не пишеше по спефикацията ... а пък тези без CAN-а са с часовник със стрелки и не мЪ радва :hilezh: ...

И аз предполагам, че има дивайс дето конвертира и се слага между таблото и бордовия ... щото поне за такъв дивайс за NAVI+ съм виждал да се продава ... значи трябва да има и за таблото ама ...

Все пак може би ако стане борд-а от S3 направо да се хвърлям на него ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш предвид моторния комп предполагам :bia:

най-чисто е ако си намериш табло без КАН-БУС или от а3 или от с3... ако само осветлението ти е мерак - то се сменя доста лесно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно осветлението малко ме дразни ама карай ... по-скоро щото си зех лостчетата и таблото с дисплея ... та да си подкарам нещата като хората :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми обади се на някой майстор да те светне колко ще ти струва операцията :hilezh: иначе продаваш тва табло и зимаш подходящо - вариации доста можеш да си правиш и с осветлението... бяло, червено, синьо...а лостчетата стават за което и табло да вземеш... ама ти си знаеш де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да ... само ти трябват и лостчетата за управление ...

Това табло специално е към 120е и там с доставката на към 150е се върза ... иначе има и за по около 80 ако следиш внимателно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...