Jump to content

Проблем с радио


S3Power

Recommended Posts

Здрвейте!

Имам проблем с радиото в S3-ката.

Сложих мултимедия пайнер заедно с фантомното захранване на антената, но не хваща никкаво радио. С оригиналното също не хващаше нищо.

 

Махнах корите, буфера всичко, за да достигна до "кутийката", която изпраща сигнала от 3-те усилвателя към СД-то (модул J515).

Мислих, че е прекъснат някъде кабела за антената.Но се оказа, че окабеляването няма нищо общо с другите коли.

Тук кабела тръгва от СД-то и влиза в J515 модула и до там. Не както нормално до антената на тавана.

Замерих му двата края с мултицет и се оказа, че няма проблем с него.

Единствения вариант, при който хваща е: от фантомното захранване, без да слагам буксата за антената, а мушкам една обинковена оголена жица и хваща всичко.

Пробвах да сложа жицата в края на кабела за антената откъм J515, но не хвана нищо, а според мен трябваше да се получи същия ефект като от фантомното захранване.

 

Някой, ако си е занимавал с тези услватели на антената и модула да ме светне, че не може на кола за толкова пари да не може едно умряло радио да слушам.

Знам, че най-лесния начин е да пусна нов кабел от СД-то до антената, която трбва да сменя с нормална като не използам усилвателите, но искам да използвам всичко налично в колата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...