Jump to content

8l от афтърмаркет към оригинален субуфер


jordanvk

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Доскоро имах доста мощен афтърмаркет субуфер, но поради ред причини реших да мина на сток субуфер в калника.

Имам следните въпроси, относно какъв суб да търся и как да го свържа:

- Има ли разлика в субуферите преди <-> след фейслифт, както и между тези за моделите с 2/3 <-> 4/5 врати. С един приятел с двуврата 8л фейс (моята е 4/5 врати, също фейс) измерихме размерите на буфера и калника и ни се сториха еднакви. Все пак, дали има разлика в захващането?

- Имам прокаран 4 омов кабел от акумулатора до багажника, с цел захранването на стария афтърмаркет буфер, който беше доста мощен (180W RMS мостово) + кабел за маса. Имам и прокаран кабел от CD-то (афтърмаркет е), който да включва суба, както и чинчови кабели. Видях, че в оригиналния суб на моя човек си влиза сноп кабели, завършващ с букса, докато афтърмаркета е с кабели, които са "голи" накрая.. Та, ще ми свърши ли работа това окабеляване и какво трябва да купя допълнително?

 

Благодаря ви предварително! :)

 

Пп. Прощавайте за лаишкия ми изказ, но съм малко бос в тоците. Естествено, няма да го монтирам сам, ще ходя в сервиз, но просто исках да знам какво ще ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...