Jump to content

Продавам Audi 80 В3 1.8S


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Колата е при мен от 2008 г.

Произведена е през 1990 г.

Двигателя е NE с Кейхин 1

На километража пише почти 298 000 км

Хромово-зелен металик

 

Оборудване:

Ел. прозорци; Ел. огледала. Централно заключване. Аларма. Газова уредба.

 

Допълнително оборудвана от мен:

Трилъчев волан. Трите уредчета. LED пакет на интериора - плафони, бутони, подсветки на парното, таблото и трите уредчета. Плафоните са със забавено и аварийно гасене. Таблото е модифицирано да пали плавно, свети бяло с червени стрелки и е с цветни символи и ауточек. Колекция бутони на централната конзола. Осветление под вратите. Задна камера за паркиране с монитор в огледалото. Предна камера. Музиката е Blaupunkt: Bluetooth свързване с телефон, USB и MicroSD портoве. Заключваща се жапка под волана. Подлакътник. Вратите са претапицитани. Кора на капака на багажника. Кора на предния капак. Моторчета на фаровете. Алуминиеви джанти 15" с летни гуми Vredestein Sportrac 5. Алуминиеви джанти 14" със зимни гуми Vredestein Snowtrac 3. Джантите не са кривени, а  гумите не са пукани.

 

Ремонти: Сменена е главата на двигателя през 2014 (шмъркаше антифриз). След майсторско шлайфане на главата и на чисто нов повдигач щото не паснал, се наложи да я изхвърля, и сега този повдигач леко чатка със следващата глава. Също по това време са сменени водна помпа, термостат, ангренажен и другите ремъци. Сменени са дискове и накладки на предните спирачки преди 2 години. Радиаторчето на парното (2013) и големия радиатор (2017) също са сменени. Клапите на парното са претапицирани. Акумулатора е на 1 година.

 

Забележки: Леко натиснато с повреден лак на задна вртата. Климатика не работи (липсва ремък - може да е само това проблем, но едва ли). Така я купих и не съм се опитвал да ги правя тези две неща. Следи по капака от прословутата градушка в София. Малко ръжда на единия заден калник. Зимните джанти са поолющени. Щипките на единия фар са счупени, а ме мързи да го оправя. Протрито на шофьорската седалка. Следи по боята от каране. Имаше халогени, единия го счупих в една преспа и не съм слагал нов. Другия и инсталацията са изправни.

 

Платено e: Годишен данък. Годишна винетка до февруари 2019. Технически преглед до 15-03-2019. Гражданска в Булинс през SDI до 30-12-2018 - предстои 4-та вноска.

Предстои смяна на масло и филтри след около 3000 км. Маслото е 15W40, задължително е сменяно на 10000 км.

Всички документи на колата са изрядни и я давам само с прехвърляне.

Колата е в София, ако има интерес мога да я покажа в работни дни след 17 ч.

Цена: 1560 лв.

Контакти: На лични или 0889292497

 

rrP0KN2rlSp6kKq9aL_XR4SCZiP5wxT9i0cxxbhp

 

Lp7RXq6bGYSGgl2cbrQs-nf0qNT2-7NxU9iQwuGa

 

1J9BUOfZEOd9tlqvRD2JZaXK9pQobL9cdp-_0RN2

 

vxMUYKpmXqhk1EjSXIkJQJB1e5h4VcOscZ2TKvHC

 

VTLlwnkinW0qQF14HSyz_Eq3nnmI5z2ngX-fx1gP

 

YGQqeVTHL89EW0gc1A4VtKDpLSSa0VCZykSKZZya

 

0Ug-wc7XYH548gzC6mIRgziEioSI6W6HRBfiDOcg

 

5o6IuPSokw1eR9cbg9Hk9jA-d4vf3zKdbnMPzlKU

 

 

 

IX7IKSSCTjQylyZ0kKZypn87lEWGUJugdxQ-jhDy

 

4LT8D3HAfGtjZC7OjZ9nkIEAyZeaPvgKoqFn6h-U

 

rAVspYtSgSPcyYtj4ZCHccsNxz6Jp_VNl9TCvN6R

 

YvP_ihzvjw_uy0BVC1zlyNddvGSqWZpt1IfAcU1v

 

WwtNsvuTSUxmPT9-xSOd548ZqpnnsVojVgJOSfjQ

 

По-стари снимки:

we7kpxFEbpZDK7mtLyJMiAldzH8ZAS8FGI4aNMDe

 

sHrW_mHDY2xu9DHRLuG48vtPRdl-XK_jFDRNbe_A

и т.н.

Беше забавно с тази кола.

 

Редактирано от Shado
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...