Jump to content

GSM за АУДИ А6


nikolai kolev

Recommended Posts

Здравейте.Имам Ауди А6 1998г.В подлакътника има конзола за телефон.Какъв е телефона.Предварително благодаря.

телефона в подлакатника трябва да е оригиналниа които е ауди произвеждан от нокиа,утре мога да ти пусна снимки ако изкаш ама е много шибан да знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

телефона в подлакатника трябва да е оригиналниа които е ауди произвеждан от нокиа,утре мога да ти пусна снимки ако изкаш ама е много шибан да знаеш

Да може да ми ги изпратиш,ако имаш възможност.А може ли да се купи отнякъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мене телефона липсва и не знам какъв е,но леглото за GSM-е по обло от горе,не е така правоъгално като този на снимките?И кабела който влиза в телефона от снимките май не се вади,докато в мойта кола завършва с букса квато има при по старите телефони.Явно за да е сигурно какъв е модела трабва да се иде в Порше БГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

буксата на тоя тел се вади ама от другата страна ,пак тоя тел не ми е ясно защо има слот за карта на самия него и в багажника до 4енжера и навигацията има едно нещо каде като му сложиш карта и телефона пак си трагва,нещто не намирам логика да има две места да слагаш карта,бе то може и за друго да е ама никои не знае

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих до Порше в оказа се ,че леглото на телефона се откача от шината с механизма за изскачане.На гърбът и пише какви телефони са съвместими,при мен се оказаха Сименси-модели;С-45;МЕ-45;S-45(i);

M-50;MT-50,ako някой може да ми намери такъв модел да свирка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...