Jump to content

4+1 местен на 7 местен


trepacha8

Recommended Posts

Здравейте колеги ! 
Вчера ми се случи една случка . Шофирам си и по едно време ме спряха полицаи за проверка , но точно след мен спря друг автомобил Audi A6 C6 3.0 ТДИ Комби ( Познах го от пръв поглед )  ! 
Нищо не беше интересно , докато не видях че от багажника на колата се подадоха две ,,кратунки,, ! 
Всички пасажери слязоха от колата и бяха 6+ шофьора ! 
Интересното беше че в багажника бяха монтирани 2 седалки за допълнителен брой пасажери ! 
Всичко по документи им беше наред , защото полицая им искаше документ за разрешение на тези допълнителни две места за пасажерите и явно щом ги пуснаха всичко е било наред ! 
Та , въпроса ми е ... има ли някакъв шанс да се монтират ЗАКОННО още две седалки както в случая в багажника и колата от 5 местна да стане на 7 местна ? 
Никога не съм го виждал това преди , виждал съм го само на някои джипове но не и на комби ... Или просто полицаите са взели една двайсетачка допълнително и са си затворили очите ? 
Някой запознат ли е , как и какво може да се направи по този въпрос за + 2 места ? 

Благодаря ВИ предварително и моля без критики от сорта на ,, ти глупав ли си , няма как и прочее ,, Точен и ясен въпрос търсещ ,  точни и ясни с обяснение отговори , никому не му трябват отговори от хора с комплекси ! Благодаря ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като тези ли бяха: цък!

 

В Щатите могат да се сложат законно. Полулярни са в Юта. :)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...