Jump to content

Задна запалка


vt3656

Recommended Posts

Здравейте. Присъединих се и аз вече към ауди клуб.

А4 b6 Avant. 1.9 131 коня 2002 г. и се чудя как до сега не съм минал на ауди. Та по темата. Изчетох всички питанки, ползвах търсачката и изчетох още една камара теми относно задната запалка. Не работи, липсват 12 волта и това е. От темите сортирах мнения, проверявах предпазители, всички здрави и не мога да разбера от къде трябва да дойдат тези 12 волта и това е. Предната си работи перфектно. Да не би да има други предпазители някъде освен тези в ляво на таблото. Някой ако има идея да помогне. Благодаря ви.

 

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази в багажника ли? Вързана е за акумулатора постоянно през един бушон, който се намира където са всичките бушони до шофьорската врата.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за отговора.
Предната е от 33-ти, но задната не е на него. Кой може да е от всички, след като са здрави до един?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, vt3656 написа:

Благодаря ти за отговора.
Предната е от 33-ти, но задната не е на него. Кой може да е от всички, след като са здрави до един?

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
 

 

На самия капак има стикер който ти казва кой бушон за какво е. Да, предната запалка е 33 и при мен, 34 е тази до ръчната, а задната е 35. Ако бушона е здрав значи проблема е в буксата в багажника. Ако е махана кората, най-вероятно не са закачили добре буксата за самата запалка. Трябва да махнеш кората и да провериш.

 

Също имай предвид че само тази до пепелника е направена за запалка. Другите са просто за електричество и ако забиеш запалка в тях може да ги даде на късо и да изгори бушона им. Затова и в описанието пише "сокет" а не "лайтър". Не пробвай дали имат ток със запалката.

 

IMG_3181.thumb.JPG.503a71c45aa18f337786c3534c46c4a5.JPG

 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за изчерпателния отговор. 35 номер предпазител е точно за задната запалка. Тествам с мултицет. И наистина предпазитела е изгорял, той е от онея дето няма как да бутна с мултицета и затова явно съм го пропуснал. Вече е сменен и запалката има напрежение за хладилната чанта. Благодаря още веднъж. [emoji481][emoji481][emoji481]

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...