Jump to content

Задна седалка Audi A6 C5 2004г


audi-S6

Recommended Posts

Здравейте колеги преди няколко дена купих кожен салон от комби и помолих приятел да го монтира в моята кола. Времето стигна за монтажа на двете предни седалки и там се появи проблем, всичко по ел частта тръгна без проблем (въпреки че моето ауди е с ел само нагоре/надолу и подгряване) а новият кожен салон има пълен ел пакет + памет + подгрев но буксата за подгрева се оказа различна от моята и тук имам нужда от помощта ви..може ли някой да помогне  със подвързването на подгрева и паметта на предните седалки?

 

Колата се намира в Стара Загора и ако можете да ми препоръчате колега от Стара Загора ще ви бъда благодарен.. забравих да ви дам подробности за донора... предполагам че е 2002 КОМБИ, ляв волан (UK), ...а моята е 4.2004 СЕДАН (старото купе което е до 2004) четох тук че относно корите проблема можел да се реши като се демонтират моите дръжки и се монтират на новите кожени кори... тук ако някой може срещу заплащане разбира се да помогне ще бъда благодарен

 

Третият проблем е че облегалката на задната седалка от донора е падаща на 2 части ако не броим и двата ербега а при мен е цяла... незнам защо но до момента Аудитата които съм срещал са със точно такива седалки независимо дали са КОМБИ или СЕДАН и багажното отделение е достъпно зад тях при мен не знам защо като се махне цялата облегалка багажника е "лят" със каросерията или както се казва там... има алуминиев гръб плътен със малък отвор в средата който трябва да се изреже сигурно за ски ... 

Ако някой продава задна седалка от черен кожен салон но със цяла облегалка ще е прекрасно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...