Jump to content

задница на В4 авант


petiop

Recommended Posts

първо искам да благодаря на колегата /Митака/ за темата задни тампони на В4 :hilezh: , предстои ми смяна и вече имам направена скобата но въпросът ми е как да повдигна задницана малко е клекнала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо искам да благодаря на колегата /Митака/ за темата задни тампони на В4 :dance: , предстои ми смяна и вече имам направена скобата но въпросът ми е как да повдигна задницана малко е клекнала

според мен са пружините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо искам да благодаря на колегата /Митака/ за темата задни тампони на В4 :hilezh: , предстои ми смяна и вече имам направена скобата но въпросът ми е как да повдигна задницана малко е клекнала

та значи колега като свалиш пружината и амортесьра демек задния макферсон

разглабяш го и обръшташ чашката на обратно

чашката е където се държи прожината отдолу на самия амортесьор вадиш и обръшташ и 2 см на горе

на мене един маистор ми я обърна карах една година и докато разбера защо задницата е нагоре е как да я сваля зор но аз съм седан б4

та това е наи евтиният начин никви подлошки обръшнаш и каращ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде си колега?

Близо ли си до Пловдив, че и аз съм за смяна на тези тампони, а със струга хич ме няма :bia: А и скоро нямам път до Варна да се обада на Митака. Кажи и за гумените подложки - откъде ги взе, че и на мен задницата ми се струва клекнала, особено като спрях на събора до Аванта на kinjal - неговата е направо като Пършинг :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде си колега?

Близо ли си до Пловдив, че и аз съм за смяна на тези тампони, а със струга хич ме няма :bia: А и скоро нямам път до Варна да се обада на Митака. Кажи и за гумените подложки - откъде ги взе, че и на мен задницата ми се струва клекнала, особено като спрях на събора до Аванта на kinjal - неговата е направо като Пършинг :bia:

От София съм а подложките са купени от Симеон :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като са гумени ще изкарат ли дълго ... на мен ми се налага да е натоварвам чат-пат с едни топове платове и затова ми се искаше да е вдигна повечко.

А ти в сервиз ли работиш, че си направи такава скоба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като са гумени ще изкарат ли дълго ... на мен ми се налага да е натоварвам чат-пат с едни топове платове и затова ми се искаше да е вдигна повечко.

А ти в сервиз ли работиш, че си направи такава скоба?

Мисля че ще карат много , гумата е доста твърда . Не работя в сервиз :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нестава да обърна чашката заварена е сложих гумени подложки и стана добре и новите тампони , със скобата се сменяват супер и сега :dance:

Заварена !!! сигурен ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимки да видим колко се е вирнала задницата, щото на кинжала идва една идея по-височка отколкото искам аз .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай снимки да видим колко се е вирнала задницата, щото на кинжала идва една идея по-височка отколкото искам аз .

Снимки ще има скоро в момента нямам с какво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...