Jump to content

BKC, проблем с палене, бушони


Yankov8P

Recommended Posts

Здравейте, колеги, колата ми е A3 8P 1.9 tdi, 105hp BKC 2005, имам я от 10 месеца, обслужих веднага след като я взех(масло, ангр. ремък, пистов, водна помпа, всички филтри) 
Изкочиха ми следните проблеми:

 

1.Имам проблем с запалването, когато ми падне нафтата до 1/4(съответно има над 10л в резервоара) колата пали след 4-5 опит, по 4-5сек въртене на стартер.Сипя ли и повечко нафта си пали от половин завъртане. Върви си нормално. 

 

2.Пипах бушоните и на 2те места, понеже не ми отчита отворен багажник на дисплея и съответно плафона в багажника не свети(знам, че трябваше да погледна бушонът за комфорт модула, но реших да проверя всички) ..та  запалих колата и започна да мига чека за подгревните свещи и при превключване на предавките колата взе да се тресе, намерих схемите за бушоните, проверих ги и уж са си на мястото.. Може ли някой да снима неговите бушони при батерията, за да ги сравня. 
Също светва и ЕSP и жълт волан, докато тръгна, после изгасват. 

 

Няколко дни преди да разбутам бушоните, почистих ЕГР и дросела, не светеше чек, изчистих ги профилактично, сглобих ги и всичко беше окей. 

Help😐

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...