Jump to content

табло проблем помош


jmudio

Recommended Posts

Та става вапрос за таблото на А4.Значи между скоростомера и оборотомера светят едни лампи.Там всичко е ОК.Обаче под тях има два правоъгалника.Едното на автоматика показват скоростие,а другото какво показва?Аз сам с рачка,но на нито едно от двете не показва нищо.Мисля че на горното трябва да излиза ваншната температура,но не.Имам ли изгоряла крушка или диод, как се отстранява повредата.Аудито е 1995 без комп.Меси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да едното покзва на коя скорост си ако си с автоматична трансмисия.А другото е външната температура.Но тая екстра не я имат всички коли.Да не каже по-голямата част я нямат. При теб всичко е наред,просто тези неща не си светят по принцип :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, човече и при мене е така нищо не показва

Но из форумите тука дакато се рових разбрах, че и ние имаме бордови компютри които се оправляват чрез комбинация от копчета на климатроника, ако има6 такъв де!!! Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така с тези дисплеи! Имам два, като на горният ми показва на коя скорост съм(P,R,N,D,3,2,1), а на долният НИЩО! Разглобих таблото, но не ми стана много ясно къде какво свети на този дисплей. Като цяло май нямам диодчета на долния, така че това обяснява защо не показва нищо. Малко тъпо е направено това в аудитата. Според мен, ако не си автоматик, въобще не трябва да го има този дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на долното прозорче показва температурата а на горното на коя скорост си.

по принцип мисля че трябва да ти показва температурата след като не си автоматик аз съм с същото АУДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на долното прозорче показва температурата а на горното на коя скорост си.

по принцип мисля че трябва да ти показва температурата след като не си автоматик аз съм с същото АУДИ

кви прозорци бе пич смени си дограмата!

:mukkies::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...