Jump to content

Загуба на мощност


jorko96

Recommended Posts

Здравейте колеги, днес от нищото колата загуби мощност. Тя е с 3.0 тди мотор с 233кс. автомат, куатро. По таблото не ми светят никакви лампи. До 2500 оборота колата стана много мудна едвам едвам набира, след това ускорява, но не както беше до вчера. Веднага я откарах до най-близкия сервиз и я закачихме на диагностика. След 3 минути четене майстора каза, че колата записва 2 грешки за тампоните на мотора и една свещ. Каза че "егр-а връща гадости в мотора и колата е за дюзи". Също така ДПФ не отчита никакви данни и каза, че най-вероятно е премахнат( не знаех до този момент, колата е без крайни гърнета но не е чак толкова шумна, както би трябвало да бъде без дпф). Въпроса ми е дали някой се е сблъсквал със същия проблем, да ми даде съвет как да постъпя. Разбира се колата ще я откарам и на още едно място за сверка. Благодаря предварително. :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега! При мен също се получи така загубата на мощност, но след диагностика се оказа серво апарат. Още не съм го сменял, но и нямах на момент спирачки. След като го сменя и има ли ефект ще ти пиша.

Чао!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...