Jump to content

Проблем със климатроник и охлаждането


emo_841

Recommended Posts

Здравейте! от доста време забелязвам че климатика на колата ми не се включва винаги .Днес забелязах че и перките за охлаждане също не работеха и колата стигна до близо 120градуса .Има 3 бушона или предпазители ,незнам точно как се наричат ,които се намират върху акумулатора .От доста време средния ми прави проблеми и когато го извадя перките почват да въртят бясно и климатика също почва да работи.,след това връщам бушона на място и всичко до следващото палене и пак се налага да махам и слагам бушона ,та да тръгне.Ако някой има идея от къде иде това да сподели.блягодаря!!

Редактирано от VBI
Грешка в заглавието.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Мисля,че всичко тук е наред

20210711_125312.jpg

Разкажи кабелите но,  нищо  притеснително не се вижда .Повтарям,че като размърдам леко средния предпазител се включват перките.Дори и да го сменя със който и да е от другите два ,работата е същата,размърдвам предпазители,тръгват перките и така до следващо палене и всичко трябва да се прави наново.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте някой може ли да обясни коя перка за какво е малката и голямата.И кога трябва да се пускат по отделно или заедно ? Коя е на климатика коя на радиатора ? Двигателя е 1.9tdi

Редактирано от 726086
Непълна ипформация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...