Jump to content

Audi A3 2.0 TDI 170 DSG - пали и изгасва


D.Dimov

Recommended Posts

Здравейте ,нов съм групата и се извинявам ако темата е била разисквана вече .
По същество - купих на женами Audi A3 8P 2.0 TDI 170 DSG мотор BMN 

колата е изминала 145 хиляди километра и ми казаха че има проблем със датчика на разпределителните валове и затова не пали .смених датчика съответно ремък ,помпа и ролки ,горивен филтър и масло и сега колата пали и след няколко секунди изгасва но втори път не пали ,трябва да изчакам 10 минути и тогава го прави отново -пали и изгасва(за няколко секунди )  .Забравих да кажа по горе ,че ми свети голяма червена индикация че имам проблем със спирачките(така беше като я купих ) Проверих маса кабелйт който се намира под въздушният филтър и свързва каросерията и скоростите беше чист ,акумулаторът е зареден бушоните са здрави . Извиках един колега да замерим грешките и излезе следното : Няма комуникация със DSG -грешка P1652,не можа да се свърже със компа на АBS тук (нямам код) и не показва грешка просто неможе да се свърже грешка на таблото грешка и на имобилайзери (но не светва лампа на таблото )и още които са последствие от проблема с не запалилият двигател .Моля ако някой е имал подобен проблем да сподели или да помагате с идеи .благодаря предварително качвам и снимки 

Редактирано от D.Dimov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...