Jump to content

Грешка ESP & ABS, Parking Break


BustarD

Recommended Posts

Здравейте, след смяна на двата шенкела и горни носачи (не, че има общо, но) колата бълва грешка ABS, ESP и Praking Break. Съответно от трите работи само ръчната спирачка. Изписа грешка в заден десен сензор за ABS. Смених го с чисто нов, промяна няма. Четох по всякакви форуми и намерих, че датчика на педала на спирачките дефектира. Смених и него с чисто нов. Промяна няма. За момента само акумулатора не съм сменил. Някакви идеи? Свързани ли са по някакъв начин останалите датчици за въртенето на гумите един с друг? Дайте някакви идеи какво да правя? Колата иначе се кара просто няма ESP и ABS...и таблото свети...

Редактирано от BustarD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне с намирането на оригинален номер на кабела за есп АБС на предно ляво колело. Благодаря. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Те така за инфо. Оказа се, че някаква гад е гризнала кабелите…прекъсването е намерено и всичко си работи ОК


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
На 17.02.2022 г. at 8:09, adziski написа:

Погледни Parking brake модула за вода, корозия и окисление. Много често влиза вода от вентилационните клапи.

 

На 16.02.2022 г. at 20:27, BustarD написа:

Здравейте, след смяна на двата шенкела и горни носачи (не, че има общо, но) колата бълва грешка ABS, ESP и Praking Break. Съответно от трите работи само ръчната спирачка. Изписа грешка в заден десен сензор за ABS. Смених го с чисто нов, промяна няма. Четох по всякакви форуми и намерих, че датчика на педала на спирачките дефектира. Смених и него с чисто нов. Промяна няма. За момента само акумулатора не съм сменил. Някакви идеи? Свързани ли са по някакъв начин останалите датчици за въртенето на гумите един с друг? Дайте някакви идеи какво да правя? Колата иначе се кара просто няма ESP и ABS...и таблото свети...

При мен излезна ей така от нищото не я бях карал 4-5дни давам контакт и излезнаха какво може да е 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...