Jump to content

Recommended Posts

Понеже се чудех за точното място на тази тема, реших в крайна сметка, че е тук :hilezh:

Един приятел търси 13 цолови лети джанти за неговото VW Polo, някой дали има идея откъде могат да се вземат нови или 2-ра ръка - без значение ?

Понеже има 4 нови летни гуми 13-ки и не му се купуват 14-ки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел продава в Пазарджик, ама не съм го питал за цена. Приличат на тези, дето Инкози ги продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога ще го питам още утре и ще ти кажа, че е с малко бебе и не смея да му звъня сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се чудех за точното място на тази тема, реших в крайна сметка, че е тук :hilezh:

Един приятел търси 13 цолови лети джанти за неговото VW Polo, някой дали има идея откъде могат да се вземат нови или 2-ра ръка - без значение ?

Понеже има 4 нови летни гуми 13-ки и не му се купуват 14-ки...

Каква марка са му 13ките гуми ако продавам от тази марка мога да му ги замена за 14ки (щом са нови...) ако се наложи да слага 14ки джанти де :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мога ще го питам още утре и ще ти кажа, че е с малко бебе и не смея да му звъня сега.

много ще съм ти благодарен :bia: също ако може и цената да ми напишеш :D:hilezh:

Каква марка са му 13ките гуми ако продавам от тази марка мога да му ги замена за 14ки (щом са нови...) ако се наложи да слага 14ки джанти де :hilezh::bia:

Адаш, карани са 1-2 месеца, иначе благодаря за предложението :hilezh::D

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кире, като прочетох заглавието на темата помислих, че ще слагаш 13-ки на 4-ката...... :(

баси ще ги съберем ве самоче гумите ще монтираме направо на дисковете :dance::(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите са от Сузуки Суифт и човека не е сигурен, че ще станат на Поло. Цената е 120 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията Петко, а дали случайно не знае разстоянието между болтовете ? по спомен ми се върти , че на полото са 4х100

Иначе цената е супер, заслужава си едно ходене до Пазарджик :dance:

п.с. Проверих по мрежата, на Полото разстоянията са 4х100, за Сузуки-то - не знам, не можах да намеря, дано стават :(

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...