Jump to content

1.8т проблем със турбо гт2871


Recommended Posts

Здравейте колеги имам един много гаден проблем с колата колата ми е аеб 1.8т   сложих на колата по голямо турбо гт2871 китаец със цял сетъп кулер бенз помпа блоу офф и така нататък и запалих колата за оърви тест беше останало само да се настрои колата и я карах така 3,4 дена и вървеше много добре естествено беше си доста лагава но това нормално като няма настройка само с наредените части и след 4 тия ден колата започна да прави едно припукване леко във високите като набуусти турбото не му обърнах мн внимание защото беше съвсем леко и после постепенно пукането стана мого силно буквално колата като надуе турбото след 4.хил оборота  и става все едно пуска лънча пука от ауспуха на умряло от какво може да е това сменях бубини от приятел на същата а4 ка работеши нямаше ефект сменях комутатор сменях свещи и нищо никакво подобрение пукането си остава сменях дебитомер и пак същото вече нз какво да я правя мен ми се струва че е някакав ел проблем ама нз вече не остана какво да сменям моля ако някой има идеи какво може да е да пише че ми вдига вече нервите тая количка благодаря предварително все пак 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе колеги на никои ли ме му идват идеи от какво може да е бяха ми казали да сменя бубините със такива от тфси но ако е от тях как колата вървеше от началото 4,5 дена без проблем и после зе да припуква 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...