Jump to content

покупка на AUDI A4


Recommended Posts

Здравейте колеги ! Реших да си сменя колата....до сега карах AUDI 80 1.9E 113 к.с....според мен един доста добър автомобил ..но за съжаление вече е доста стар......сега съм се спрял на

A4...1,8I 16V......1.8T..или 2,6....какво ще ме посъветвате :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 20V 5 клапана на цилиндър ,няма 16 винтилка :hilezh: За коя година,колко пари и прочие... и на какво ще ги караш,притиснява ли те колко ще харчи 2.6 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 20V 5 клапана на цилиндър ,няма 16 винтилка :hilezh: За коя година,колко пари и прочие... и на какво ще ги караш,притиснява ли те колко ще харчи 2.6 ?

Изинявам се за грешката..... 20V

не се притеснявам особенно за разхода.....имам няколко служебни коли....и моята си я карам по рядко но като седна в нея искам да се усеща мощноста може би между 7000 и 9000 но не на всяка цена

Редактирано от zaaax
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Реших да си сменя колата....до сега карах AUDI 80 1.9E 113 к.с....според мен един доста добър автомобил ..но за съжаление вече е доста стар......сега съм се спрял на

A4...1,8I 16V......1.8T..или 2,6....какво ще ме посъветвате :hilezh::hilezh:

Zdrasti az imam A4 1.8 TI 20 V mnogo qka kola no malko pove4e xar4i.da kajem prez den se zarejda po 20lv. gorivo.ina4e kato zdravina niama gre6ka.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е щом искаш мощ 1.8 отпада...остават 2.6 и 1.8Т....за тези пари по-добре вземи 2.6. Един от наи надежните мотори,а и няма да се притесняваш че може турбото да му се преебе(защото няма),а то си е дебела цифра. На 2.6 само глъдката му е по голяма....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdrasti az imam A4 1.8 TI 20 V mnogo qka kola no malko pove4e xar4i.da kajem prez den se zarejda po 20lv. gorivo.ina4e kato zdravina niama gre6ka.

А имал ли си проблеми с турбото.......и колко харчи ... градско и извънградско....ако не е тайна ?? :dance::rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...