Jump to content

Recommended Posts

От доста време си мисля да си сложа от тези малките спойлерчета отзад, но нито знам колко струват, нито знам дали ще ми хареса като го видя на моята кола, та затова реших да пусна една тема, да видя какво ще кажете Вие. Та, какво мислите по въпроса, добре ли изглежда това спойлерче, и ако някой знае къде и за колко могат да ми сложат такова нещо нека каже.

Поздрави!

post-4384-1184658556_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спойлера ще седи супер. Стига да не е някаква кичозна измислица от фибростъкло фугирано с фугомаса от Бликолаж. Мисля, че по моргите можеш да си намериш такова. Ако не ... През eBay.

Обаче бронята от снимката много ме кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако искаш разгледай тук. Някои неща са си откровен кич, но може би може да си харесаш нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този на снимката е хубав!

Именно, говоря точно като този на снимката, защото съм виждал къде къде по-грозни изпълнения, с по-големи широки или вдигнати спойлери, но това конкретно много ми харесва! Също си мисля и такова което се слага в горната част на прозореца.

П.с. Това е за авант, но има такива и за седан.

post-4384-1184659493_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако искаш разгледай тук. Някои неща са си откровен кич, но може би може да си харесаш нещо.

повече от №8 на А4ката май не и тича

ма колкот хора толкоз мнения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ако искаш разгледай тук. Някои неща са си откровен кич, но може би може да си харесаш нещо.

Дам, точно 11-ти номер е този същият като на снимката от моя пост. 120 лв е добра цена, но дали в нея влиза монтаж/демонтаж/боядисване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но дали в нея влиза монтаж/демонтаж/боядисване?

едва ли

за тех че се ръснеш допълнително

иначе за мене най добрия опти тунинг за VW audi е на http://www.caractere.com/

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време си мисля да си сложа от тези малките спойлерчета отзад, но нито знам колко струват, нито знам дали ще ми хареса като го видя на моята кола, та затова реших да пусна една тема, да видя какво ще кажете Вие. Та, какво мислите по въпроса, добре ли изглежда това спойлерче, и ако някой знае къде и за колко могат да ми сложат такова нещо нека каже.

Поздрави!

http://20054-fk-automotive.imosnet.de/data...g/Seite_254.pdf

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...