Jump to content

Копчетата за парното - AUDI б3


Дидо Йорданов

Recommended Posts

Колеги, някъде из форума бях чел че тия копчета се вадели през отвора за касетофона. Опитах, ама не излизат тия пусти копчалъци :hilezh:

1. Не ми работи втората степен на парното - това знам как да си го оправя, стига да успея да си измъкна ключа.

2. Не ще да ми духа в краката това парно,бе! Може ли някой да ми обясни кое е жилото за клапата (и в какво положение трябва да е врътката), която пуска въздуха към краката?

Всякаква помощ ще ми е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчетата(врътките) се вадят със смело,но внимателно дърпане!

За да ти духа на краката требва да сочи към стрелкичката(насочена надолу)! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж в златен фонд-има стаия с снимки!може да ти е полезно!успех :hilezh:

Всичко ми е ясно. Захващам се за работа - благодаря ви :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая най-дясната врътка има 2 жила закачени за нея. На Б4-ката са 1 черно и 1 бяло. Черното е по-близо до двигателя, бялото по-близо до купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая най-дясната врътка има 2 жила закачени за нея. На Б4-ката са 1 черно и 1 бяло. Черното е по-близо до двигателя, бялото по-близо до купето.

И при мен са 2 жила. Едното пуска въздуха към предното стъкло, но то си е наред. Според мен другото ми е проблемно, защото в краката не ми духа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някъде из форума бях чел че тия копчета се вадели през отвора за касетофона. Опитах, ама не излизат тия пусти копчалъци :bia:

1. Не ми работи втората степен на парното - това знам как да си го оправя, стига да успея да си измъкна ключа.

2. Не ще да ми духа в краката това парно,бе! Може ли някой да ми обясни кое е жилото за клапата (и в какво положение трябва да е врътката), която пуска въздуха към краката?

Всякаква помощ ще ми е от полза.

Абе и на мен нещо не ми работят първа и втора степен. Кажи кво става че съм откачил. Иначе съм ги разглабял тия копчалъци че се беше преебало топло-студено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и на мен нещо не ми работят първа и втора степен. Кажи кво става че съм откачил. Иначе съм ги разглабял тия копчалъци че се беше преебало топло-студено.

Явно е масов проблем с тая 1ва и 2ра :hilezh: И моите не бачкат :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е масов проблем с тая 1ва и 2ра :hilezh: И моите не бачкат :blink:

Пичове, при мен случая беше по-лекият - контактите на ключа бяха замърсени. Малко почистване и всичко се оправи. Дано и при вас да се размине лесно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...