Jump to content

Климатроник на А6 3.0ТД


kernel

Recommended Posts

От най-лявата духалка духа супер топло въпреки, че съм надупил климатика на LO. ? Някой да има случайно представа каква може да бъде причината? Колата е ауди а6 2005-та.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От най-лявата духалка духа супер топло въпреки, че съм надупил климатика на LO. ? Някой да има случайно представа каква може да бъде причината? Колата е ауди а6 2005-та.

отиди в порше софия запад да ти я оправят, много е нова за да ти дадме съвет , може би след 4, 5 години ще сме по наясно с тези автомобили :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди в порше софия запад да ти я оправят, много е нова за да ти дадме съвет , може би след 4, 5 години ще сме по наясно с тези автомобили :)

Това че е нова нищо не значи. Неведнъж съм попадал на некадърници и в поршебг и в БМВ и в Мерцедес.

В крайна сметка разбрах къде е проблема при човек който е наясно с климатичните инсталации. Има едни клапани, които се намират под кората до чистачките, възможно е и при други хора да се получи - струват около 300лв. Ако искате временно да решите проблема, вдигате кората, чуквате няколко пъти с отверка или нещо подобно и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...