Jump to content

Запотява стъклата


blacky

Recommended Posts

Това дето писах по-горе беше за теб колега bobsen. Не можах точно да разбера какво имаш впредвид, но тази клапа за която говоря е само за обдухването на предното стъкло. За да се оправи трябва много да се разглобява, а сега зимата мисля не е времето и е по-лесно да се отвори на ръка. Аз моята (а и на други колеги) така съм я отворил и няма проблем - не се запотяват стъклата. Лятото обаче (ако не ме мързи :hilezh: ) ще си я оправя. При мен на 01с канал на климатроника ми дава 13.7 грешка. Приводния механизъм за централните въздуховоди е отделен, но е закачен до този за предното стъкло, само, че се намира отдясно. Там принципа е същия, но грешката, която трябва да дава е за него е друга. Това описание за откачането клапата и отварянето на ръка е за Ауди 100/А6. На другите модели незнам дали приводните механизми за на същите места, предполагам, че само принципа е същия. Във форума има колеги (единия бил много едър :hilezh: и чак колите се страхували от него и се самооправяли трайно), които професионално се занимават с това и те биха посъветвали най-точно как да се оправи.

Благодаря клега VBI загрях че е за мен.Да за същата клапа говоря и аз, тази за предното стъкло.Просто се чудих дали има сервиз който може да оправи този проблем.За централната клапа е на колегата.

Не изкам да пипам аз по колата защото още е в процес на доказване и все още съм на мнение продажба.А като започна аз да пипам ще има да обяснявам след това защо това не работи или работи по този начин.

Трябва някой път да видите колата знам че нямате време и затова казвам да видите без да правите нищо.Просто мнение за някой неща.

Редактирано от bobsen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...