Jump to content

GPS навигация "Тайфун"


Recommended Posts

Колеги някой има ли наблюдение върху GPS навигатора Тайфун.Предлагат ми го за 450 лева нов,с меню и гласови команди на български,карти на Европа и България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой има ли наблюдение върху GPS навигатора Тайфун.Предлагат ми го за 450 лева нов,с меню и гласови команди на български,карти на Европа и България.

Пълен боклук картите не струват бедни са освен това са демо :bia:

За 429 лева си купи ето това :

-ПРЕНОСИМ GPS НАВИГАТОР/WAAS

-АВТОМАТИЧНА НАВИГАЦИЯ,ГЛАСОВИ НАПЪТСТВИЯ''ЗАВОЙ ПО ЗАВОЙ''

-TOUCH-SCREEN КОНТРОЛ ВЪРХУ ЕКРАНА

-WQVGA ЦВЕТЕН TFT ДИСПЛЕЙ С ОСВЕТЛЕНИЕ

-ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРЕГЛЕД НА JPEG; MP3 PLAYER ;СВЕТОВЕН ЧАСОВНИК;КОНВЕРТОРНА ВАЛУТА;КАЛКУЛАТОР.

-ТЪНЪК КОРПУС

-SD СЛОТ

-USB ИНТЕРФЕЙС

-КАБЕЛ 12-24V

-LI-ION БАТЕРИЯ/ОТ 3h ДО 7h АВТОНОМНА РАБОТА

-КАБЕЛ 220V ; 12-24 V

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен боклук картите не струват бедни са освен това са демо :2gunsfiring_v1:

За 429 лева си купи ето това :

-ПРЕНОСИМ GPS НАВИГАТОР/WAAS

-АВТОМАТИЧНА НАВИГАЦИЯ,ГЛАСОВИ НАПЪТСТВИЯ''ЗАВОЙ ПО ЗАВОЙ''

-TOUCH-SCREEN КОНТРОЛ ВЪРХУ ЕКРАНА

-WQVGA ЦВЕТЕН TFT ДИСПЛЕЙ С ОСВЕТЛЕНИЕ

-ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРЕГЛЕД НА JPEG; MP3 PLAYER ;СВЕТОВЕН ЧАСОВНИК;КОНВЕРТОРНА ВАЛУТА;КАЛКУЛАТОР.

-ТЪНЪК КОРПУС

-SD СЛОТ

-USB ИНТЕРФЕЙС

-КАБЕЛ 12-24V

-LI-ION БАТЕРИЯ/ОТ 3h ДО 7h АВТОНОМНА РАБОТА

-КАБЕЛ 220V ; 12-24 V

Благодаря колега за съвета,но от къде мога да го взема на тази цена?За "Garmin" навигаторите съм чувал хубави отзиви.А и кой модел е точно?

Редактирано от harudent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук Геотрейд можеш да видиш всички навигатори на Гармин. Продават се с и без карта. Рутиращи карти можеш да си свалиш по-късно от интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой купувал ли е подобна навигация да сподели опит, върши ли реално работа, полезна ли е, лесно ли се слага и маха, надали се оставя нощем в колата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех преди няколко дена от Геотрейд "colorado 300" няма гласови напътствия и тъч скриин дисплей, но може да се ползва и с мотор и колело без проблем.

За сега го разучавам. Защото досега не съм ползвал никаква навигационна система.

big_Colorado.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз ползвам телефона си HTC с качен IGO и ми върши добра работа. Иначе навигаторите от типа на Нуви на Гармин се прикрепят към стойки в колата и разбира се се свалят като я оставяш някъде. Освен захранване от запалката имат и автономно на батерии, така че може да се ползват за туризъм или за колело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна се зарибих с GPS. Преди със Симбиан сега съм с КюТек и ползвам блутуут ресийвър. Съответно с различни програми и карти. Последната и любима - Дестинатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С NUVI 660 съм. Нямат грешка във всяко отношение. Инсталираха ми пълна карта на Бг и Гърция. В Гърция даже чме предупреди гласово че следва на 1 км. платена магистрала и да си приготвя 3 евро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С nuvi 250W на Гармин прекосих цяла Европа без да ме "загуби" нито веднъж! В Берлин упорито се опита да ме прекара през една улица, която беше в ремонт, но аз умишлено се "загубих" и джаджата ме пренасочи без грижа! Картата й е доста подробна за западна и северна Европа (има дори камерите за скорост отбелязани и предупреждава за "опасност" от снимка). Само картите за източна Европа не са много подробни, но пак вършат работа, ако само минаваш транзит.

Взех го от 2be.bg.

Лека

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...