Jump to content

Audi 80 B3 1.8i 1991г.


Recommended Posts

Здравейте, месец март ще вземам кола за около 1500-2500 лева. Остана ми да събера още няколко стотака да имам да си оправа документите на колата след като я купя. Та Характеристиките са следните:

Audi 80 1.8i, 1991год, 180 000 км, 90 к.с., Ел. Пакет, Бензин, Нов внос със отлични купе, ходова част и мотор.

Първо искам да попитам какво значи това отлични купе и ходова част... за мотор предполагам, че се има предвид двигателя.

Родителите ми имат подобно ауди, гори им 7 на дълго и 9 на градско, но колата не е инжекция, бихте ли ми казали тая повече или по-малко ще гори?

Скъпа ли и е подръжката, как да я подържам, някакви предложения какво да гледам като ида да купувам ауди 80, как да карам колата най-добре... в смисъл, не съм състезател, бързите скорости са за спортните коли... тая кола ще я ползвам да ходя до университета и обратно с нея, тфа е всеки ден по около 150км.

Благодаря за обърнатото внимание, очаквам отговорите с нетърпение :hilezh:

п.п.

Интересува ме също Какво е серво управление и шибедах(това май е люка над главата на шофьора и тоя до него :hilezh:)

Редактирано от Римисарк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в форума!

Нов внос означава, че трябва да приготвиш парички за смяна на консумативите, застраховка ГО, каско, регистрация и т.н. За повече информация погледни подфорума Ауди 80/90.

Ако искаш погледни и моята обява:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=3442...mp;#entry439028

Успех с покупката,

Лозан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията, погледнах обявата, но не се вписва в моите експектации. Все пак благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...