Jump to content

Стоповете ми прекъсват.Помощ!!!


stefan 6066

Recommended Posts

Здравеите колеги.Нов съм във форума и пиша за пръв път.От скоро имам Ауди А3 1.8 125(hp) и от преди няколко дена забелязах, че стоповете ми прекъсват(ту светят ту не светят).Ако някой има идея от какво може да е нека да сподели.Благодаря Ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не е от това, защото вчера смених всичките 10 крушки на третия стоп и когато по някакъв начин светнат стоповете стветят и трите, а когато не светят не свети нито един :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за бързите отговори.Още сега ше слеза да ги проверя нещата ама съм почти сигурен, че не от клемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми така както казваш не виждам какво друго да бъде. На мен ми се е случвало едното краче на клема да бъде згънато монтаж и прекъсваше стопа при друсане. Тоест за стоповете имаш "бутон за пускане на стоповете" когато се натисне педала, връзки (кабели клеми) за стоповете.

И евентуално провери бушоните, но ако те са изгорели нямаше ептем да имаш светлини.

Провери дали добре си сложил новите крушки дето си сменял, ако тогава се е появил проблема. Може и там да не дава контакт. Но и тогава не би трябвало да прекъсва навсякъде.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го :hilezh:. Проблема беше в ключето на педала.Беше заяло и не се връщаше секи път.Разглобих го и му разтенах малко пружината и се оправи. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...