Jump to content

За дистанционното...


A4Fena

Recommended Posts

Колеги, стана нещо много странно. Днес си викам да си сменя батерийките на дистанционното,че старите бяха отслабнали доста и си купих Maxel CR1620 3V. Предните ми бяха Panasonic CR1620. На Максела на минусовата страна пище 64, а на Панасоника 74. Това незнам какво означава, но сега нито с едните, нито с другите елеменчета ми работи вграденото дистанционно. Иначе колата си пали, но немога да си обесня какшо се прецака със заключването??? Не съм докосвал платката??? Някаква защита да се е активирала или нещо да е изгоряло???

И сега къде да ходя??? В Ауди?

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам има някаква процедура за синхронизация след смяна на батерията. някъде бях чел но не си спомням къде ще опитам да го намеря. А междувременно опитай да дадеш контакт и да натиснеш бутоните на дистанционното нещо такова ми се върти в главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го на руски.

Модели до 2002 г: Нажмите любую клавишу дистанционного управления. Затем в течение одной минуты вручную откройте и закройте дверной замок.

Модели с 2003 г: Если автомобиль закрыт, откройте дверь вручную. Нажмите клавишу разблокировки дистанционного управления. Вставьте ключ в замок зажигания, включите зажигание и снова выключите его. Выньте ключ из замка и нажмите клавишу разблокировки или блокировки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ураааааааа

1. Тикаш ключа в ключалката

2. Натискаш кое да е от 2те копчета

3. В продалжение на минута, ръчно отключваш и веднага заключваш;)

Мерси мн братле!!!

Редактирано от A4Fena
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
Ураааааааа

1. Тикаш ключа в ключалката

2. Натискаш кое да е от 2те копчета

3. В продалжение на минута, ръчно отключваш и веднага заключваш:bia:

Мерси мн братле!!!

Същия проблем, обаче не може да се активира, какво ли не правих не става и не става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...