Jump to content

Кражба и нагло плагиатство


ATC

Recommended Posts

:?: :roll: А по какво се познава (и в случая)' date=' че телефонът е импулесн :?: :roll: :?: :?: :roll:[/quote']

МНОГО ВНИМАТЕЛНО разгледай номера... Особено първите 4 цифри. :twisted:

0897 ????

Това импулсни номера ли са? До колкото аз знам телефони за "информационни услуги" са всички номера започващи с:

0881 за Мтел ( и особено 088134 )

0891 за Globul

0481 за Мобиком

090 за БТК

За мобилните оператори обикновено разговора към тези номера НЕ е по-скъп от разговора с "нормален" мобилен номер на същия оператор (освен когато се набира номер с по-малко - примерно 4 цифри след кода на оператора-разните TV машинки за пари). Собствениците на такива номера имат договори, че получават част от генерираният към тях трафик - т.е. печелят независимо, че реално разговора към тях не е по-скъп. Ако се обадите в съответният мобилен оператор (аз съм го правил) и попитате дали това е номер за "информационни услуги" не отговарят с Да или Не, а дават уклончиви отговори от вида "разговора към този номер е според тарифния Ви план". Писнало ми е да се занимавам и разкарвам от разни сайтове подобни селски тарикатчета, които се опитват да правят пари на чужд гръб. Въпреки мнението ми за тях обаче дочувам, че това е "бизнес", докарващ прилични доходи.

Но не знаех, че и 0897..... са подобни номера. Това сигурно ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОЯ ГРЕШКА!

:?

Гледал съм, кокорил съм се и съм видял седмицата като единица...

:twisted:

Моите извинения към подведените лица :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен номерат който е даден е избран случайно...баси гадният номер...на мен преди време ми бяха дале E-mail-a че продавам някво Рено 19 и някакъв Мерцедес 190...няколко дни трих идна камара писма добре че се спряха по едно време.... :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...