Jump to content

Продавам капак на ГНП за АЕЛ мотор 2.5тди


sashko_sashko

Recommended Posts

Здравейте колеги продавам капак(управление) на ГНП за Ауди А6 2.5ТДИ АЕЛ мотор 140к.с. за символичната сума от 150лв. ако някой я иска тела ми е 0888 263 674 Сашо. Продавам я защото си взех нова от Германия, но на някой може да му върши работа. последните цифри на номера на капака са 194. слагам и снимки малко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги продавам капак(управление) на ГНП за Ауди А6 2.5ТДИ АЕЛ мотор 140к.с. за символичната сума от 150лв. ако някой я иска тела ми е 0888 263 674 Сашо. Продавам я защото си взех нова от Германия, но на някой може да му върши работа. последните цифри на номера на капака са 194. слагам и снимки малко

Колега само за информация какава беше причината за смяната или от какво беше породена щото тая част не струва лев и два и аз смених моята преди 4-5 месеца ама се оказа че не било най наложителното нещо за смяна поздрави и успех в продажбата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги продавам капак(управление) на ГНП за Ауди А6 2.5ТДИ АЕЛ мотор 140к.с. за символичната сума от 150лв. ако някой я иска тела ми е 0888 263 674 Сашо. Продавам я защото си взех нова от Германия, но на някой може да му върши работа. последните цифри на номера на капака са 194. слагам и снимки малко

А дали става за ААТ , някой може ли да каже ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meku6ko: смених я защото след като загрееше колата мотора почваше леко да тресе иначе палене разход на гориво вървене нямаше никакъв проблем. затова я смених . днеска я карам с чисто новиа капак и мисля че има разлика и съм доволен. е ако има някой мераклия затова я пуснах на добра цена все на някой може да му свърши добра работа все пак тази част е изклучително скъпа 1200лв. нова :)... искам в този случаай да похваля и хората които ми я смениха, Бош сервиза на гара Искър НН Бош с приемчик Пламен много са в час.sashorf:Брат нямам представа дали става за ААТ виж номера и ако е същия невиждам проблем да не стане. последните цифри са 194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meku6ko: смених я защото след като загрееше колата мотора почваше леко да тресе иначе палене разход на гориво вървене нямаше никакъв проблем. затова я смених . днеска я карам с чисто новиа капак и мисля че има разлика и съм доволен. е ако има някой мераклия затова я пуснах на добра цена все на някой може да му свърши добра работа все пак тази част е изклучително скъпа 1200лв. нова :)... искам в този случаай да похваля и хората които ми я смениха, Бош сервиза на гара Искър НН Бош с приемчик Пламен много са в час.sashorf:Брат нямам представа дали става за ААТ виж номера и ако е същия невиждам проблем да не стане. последните цифри са 194

Колега, вместо да си се ръснал с 1200 кинта, аз я поправям тази електроната част на помпата за скромната сума от 100лв, пък и давам гаранция 5 години :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега май се оказа че това тресене не е от капака и никой незнае от какво е..ето днеска пак почна да си тресе. така че съм сменил съвсем здрава част.:icon_arrow: взе да ми писва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега май се оказа че това тресене не е от капака и никой незнае от какво е..ето днеска пак почна да си тресе. така че съм сменил съвсем здрава част.:rolleyes: взе да ми писва

Ех колега кацна и ти на моя клон да му се невиди и аз имам същия проблем и същото развитие на проблема и аз го смених след категоричните изявления на видни столични майстори че проблема ми е там и ефект нямаше все същото със старата и новата електроника ефекта за подобрение е психологически тоест сам си вярваш но не се отчайвай обади се и ще ти разкажа моята одисея за да не правиш моите грешки и да си спестиш кинти поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...