Jump to content

hitmane ne stana i voriq put.


Guest jasenkidd

Recommended Posts

otide na 50 i ne murda ni nadolu ni nagore.

Ако те спрат от КАТ за превишена скорост ги качваш в колата и им показваш, че е електронно ограничена за градско ползване! :lol: Екстри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

otide na 50 i ne murda ni nadolu ni nagore.

Ако те спрат от КАТ за превишена скорост ги качваш в колата и им показваш' date=' че е електронно ограничена за градско ползване! :lol: Екстри![/quote']

hahhahahaha moje da go sloja da stoi na 220 i da si napravq snimka v gvijenie.ama nai-dobre hitmana da kaje kakvo da go pravq.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

raglobih go pak i go zglobih.toq put po-zle stana ' date=' vmesto krushkata na gabaritite sveti nqkoq druga i se vijda nadpis CAT na tobloto.a kilometraja samo kato dadoh kontakt i si otide na 50 i ne murda ni nadolu ni nagore.[/quote']

По таблото ли си барал бе ?

Незнам какво точно си пипал, но ако е лампичките - ето ти един ценен съвет, за да не даваш накъсо вътре пистите.

1.Внимавай какви лампички слагаш. Накрайниците им не трябва да са много дълги.

2. Завивай ги винаги на 90 градуса от позицията в която ги слагаш. Нито повече нито по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

raglobih go pak i go zglobih.toq put po-zle stana ' date=' vmesto krushkata na gabaritite sveti nqkoq druga i se vijda nadpis CAT na tobloto.a kilometraja samo kato dadoh kontakt i si otide na 50 i ne murda ni nadolu ni nagore.[/quote']

Mi kazvai Subota svoboden li si da se razberem da se vidim da go opravia :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ne lampite bre man. opravih si trip counter-a i mi se preeba speedometura.

За да ти показва километража някаква скорост като дадеш на контакт - означава, че си дал някъде на късо.

Той е електронен, незабравяй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

raglobih go pak i go zglobih.toq put po-zle stana ' date=' vmesto krushkata na gabaritite sveti nqkoq druga i se vijda nadpis CAT na tobloto.a kilometraja samo kato dadoh kontakt i si otide na 50 i ne murda ni nadolu ni nagore.[/quote']

Mi kazvai Subota svoboden li si da se razberem da se vidim da go opravia :lol:

az sum free za subota taka 4e kaji kade da se vidim i v kolko.ina4e sum v mladost.na teb kade ti e udobno.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вкара си таралеж в гащите. Аз ти казах на срещата' date=' че тва не е Windows.[/quote']

abe ne e tolkova zle bre.mai shte stane , a ako ne i bez tova si bqh za novo tablo.gadno e da ne moga da gledam kakvi kilometri minavam.i s taq gaz oshte pove4e.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Nqkoi ima li ideq kolko e nov kilomeraj na Audi-to, m? Bqxme se zaputili kum now , :lol: MNOOO pari be. Taka 4e sega s 2000 sm3 dwigatel maksimalnata skorost mi e 260 km/h /kilometaj ot s4-ka mai ili audi100 2,8 :D / ... ta i tozi sushto zabiva na xx9999 .. ama poslednite 2 puti kato minavax 9999 i ne zabi. Gledai da smajesh xubavo zubnite kolelca che pak shte zabie.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На баща ми В4-ката е с километраж до 260 - колата е 2.0 многоточкова инжекция,автоматик :!: /защо забравих кода на мотора :roll: /. Та незнам дали е така, или е сменян... На 90-ката, дето е петак и все пак е спортно ориентирана кола е до 220! :lol: :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

raglobih go pak i go zglobih.toq put po-zle stana ' date=' vmesto krushkata na gabaritite sveti nqkoq druga i se vijda nadpis CAT na tobloto.a kilometraja samo kato dadoh kontakt i si otide na 50 i ne murda ni nadolu ni nagore.[/quote']

Mi kazvai Subota svoboden li si da se razberem da se vidim da go opravia :lol:

az sum free za subota taka 4e kaji kade da se vidim i v kolko.ina4e sum v mladost.na teb kade ti e udobno.

Ok .. shte ti ostavia GSM-a si na lichno suobshtenie .. da se chuem v Petuk i da se razberem neshto

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...