Jump to content

A6 2.8 2000g tiptronik


ivan11113

Recommended Posts

Taka po sy6testvo problema e sledniq.Kolata e avtomatik tiptronik i ima nqkakvo zabavqne kat prevklu4va na malki predavki po to4no kato karam kato namalq bez da praq pylen stop i sled tova kato podam gaz kolata ne trygva vednaga ima leko zabavqne i sled tova zacepva no pridyrpva koeto znam 4e ne e dobre.Tva e problema hodih na nqkolko serviza ednite neiskat i da 4uqt za tva 6tot kolata bila Audi i nikoi ne se zanimaval po princip sym v USA i tuka ima samo hondi i toyoti i si4ki mi kazvat vari si kupi honda....Taka karah q i na edno drugo mqsto 4oveka kaza mnogo bila zle trqbvalo da se opravi ina4e skorostnata kutiq 6tqla da zamine obesnqva mi za masloto v skorostnata kutiq 4e ako go smenq 6tqlo da stane po zle ( az tova iskah da napravq i uj da se opravi)

Posle 4etoh v neta i vidqh 4e tva se slu4va kogato nivoto na masloto v kutiqta bilo minimalno i se 4udq dali e tova i onq se opitva da me mqta i da mi zeme parite 6tot za da q otvorqt i narpaqt 6te mi zemat minimum $1500 a ne mi se davat.Taka ako nqkoi znae ne6to po vyrosa za6to stava taka molq vi se spodelete i mi kajete da otida li da si smenq masloto ili ako go narpaq ima 6ans da stane po zle?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега изтегли си една кирилица от ТУК Фонетична е ,и ще ти е по-удобно, а и на нас!

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега изтегли си една кирилица от ТУК Фонетична е ,и ще те е по-удобно, а и на нас!

сори брат ама после видях че може да пиша на кирилица просто тоя проблем ми е по важен да разбера за ко иде реч

Забравих да кажа колата е куатро

Редактирано от ivan11113
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога взе да се появява забелязал ли си? Изведнъж ли стана или постепенно зачести?

Еми кога аз я купих преди 2 месеца като се по образовах малко за колата и го забелязах тва го прави постоянно на малките предавки като намалям и потегля без да правя пълен стоп.Тоя от сервиза ми обеснява 4е тая трансмисия не можела да разбере на коя предавка да включи 1 или 2 и за тва ставало така и при сички модели било проблем.Аз искам да знам с смяна на трансмисионната течност ще се оправи ли тва или да я дам за ремнот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко км. е колата. На някой кутии има един филтър, който като се смени и след смяна на маслото нещата се оправят .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко км. е колата. На някой кутии има един филтър, който като се смени и след смяна на маслото нещата се оправят .

119 000 мили е не са километри :flipoff: нали уй го дават до колкото знам тая течност в кутията да е до живот ама маи не е.Аз тва мисля да направя да сменя филтара и маслото и там разни гарнитури има и се надявам да се оправи от тва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карал съм няколко такива кутий вече и тия тъпотий дето ти ги разправя "майстора" ги остави.

Най-малкия дявол е да си смениш маслото и филтъра.

Тия кутий по принцип са по здрави от следващите,тъй че това е надежда за теб.

Моя съвет е смени си маслото и филтъра при човек който знае обаче какво прави,

защото пълненето на скоростната кутия е по-особенно.

Пълни се през пробката за източване и не съм сигурен но мисля,че трябваше да работи колата.

Дано съм успял поне малко да съм ти полезен с тези съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...