Jump to content

skorostomer i kilometraj


Nedjalko

Recommended Posts

Здравейте на всички.Искам да Ви попитам попитам знаете ли някой който разбира от километражи и скоростомери защото на Б4 -ката ми отказаха а аз не искам да барникам понеже не рабирам.Надявам се да знаете някой добър който би ми решил проблема.И между другото ако се наложи да се сменя цялото табло с уредите колко ще ми струва преблизително .

Редактирано от Nedjalko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Искам да Ви попитам попитам знаете ли някой който разбира от километражи и скоростомери защото на Б4 -ката ми отказаха а аз не искам да барникам понеже не рабирам.Надявам се да знаете някой добър който би ми решил проблема.И между другото ако се наложи да се сменя цялото табло с уредите колко ще ми струва преблизително .

Има доста писано по темата, пробвай с търсачката! Ново табло има смисъл само ако старото не подлежи на поправка и ако проблемът е там! Цената на втора употреба ще е около 50-60 лв, но зависи все пак! Може да е датчик на скоростаната кутия, може да стъпковото моторче в самото табло! при мене проблемът беше в счупено планетарно колело на стъпковото моторче в таблото - отказа километража, скоростомера си работеше! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...